Zagreb - Tuzla
 
interni broj: 3539
način prijevoza: autobus
prijevoznik: PEPEKS - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
19:00
Slavonski Brod 
21:25 
21:25
Županja 
22:05 
22:05
Županja (HR-BIH) 
22:10 
22:10
Orašje (BIH-HR) 
22:35 
22:35
Orašje 
22:40 
22:40
Brčko 
23:00 
23:00
Brka 
23:10 
23:10
Cerik 
23:30 
23:30
Srebrenik 
23:45 
23:45
Tuzla 
00:30