Zagreb - Trieste
 
interni broj: 8100
način prijevoza: autobus
prijevoznik: ČRNJA TOURS d.o.o.
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
10:15
Rijeka 
12:20 
12:20
Pula 
14:00 
14:15
Rovinj 
14:50 
14:50
Poreč 
15:30 
15:30
Novigrad 
15:55 
15:55
Umag 
16:15 
16:15
Kopar 
16:56 
16:56
Trieste 
17:45