Zagreb - Split
 
interni broj: 3732
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
13:30
Karlovac 
14:20 
14:20
Slunj 
15:10 
15:10
Plitvička Jezera 
15:45 
15:45
Korenica 
16:05 
16:05
Udbina (raskršće) 
16:40 
16:40
Gračac 
17:00 
17:00
Obrovac 
17:40 
17:40
Benkovac 
18:10 
18:10
Stankovci 
18:25 
18:25
Šibenik 
18:55 
18:55
Split 
20:30