Zagreb - Sisak
 
interni broj: 4077
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTO PROMET - Sisak
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet -
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
16:30
Velika Gorica 
16:47 
16:47
Vukovina 
16:55 
16:55
Mraclin 
16:57 
16:57
Buševec 
17:01 
17:01
Ogulinec 
17:03 
17:03
Vukojevac 
17:06 
17:06
Pešćenica 
17:09 
17:09
Lekenik 
17:13 
17:13
Dužica 
17:18 
17:18
Žažina 
17:22 
17:22
Sela 
17:26 
17:26
Stupno 
17:29 
17:29
Odra 
17:32 
17:32
Sisak 
17:35