Zagreb - Sisak
 
interni broj: 4076
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTO PROMET - Sisak
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
15:30
Velika Gorica 
15:47 
15:47
Vukovina 
15:55 
15:55
Mraclin 
15:57 
15:57
Buševec 
16:01 
16:01
Ogulinec 
16:03 
16:03
Vukojevac 
16:06 
16:06
Pešćenica 
16:09 
16:09
Lekenik 
16:13 
16:13
Dužica 
16:18 
16:18
Žažina 
16:22 
16:22
Sela 
16:26 
16:26
Stupno 
16:29 
16:29
Odra 
16:32 
16:32
Sisak 
16:35