Zagreb - Sisak
 
interni broj: 4075
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTO PROMET - Sisak
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
12:45
Velika Gorica 
13:02 
13:02
Vukovina 
13:10 
13:10
Mraclin 
13:12 
13:12
Buševec 
13:16 
13:16
Ogulinec 
13:18 
13:18
Vukojevac 
13:21 
13:21
Pešćenica 
13:24 
13:24
Lekenik 
13:25 
13:25
Dužica 
13:28 
13:28
Žažina 
13:32 
13:32
Sela 
13:36 
13:36
Stupno 
13:38 
13:38
Odra 
13:42 
13:42
Sisak 
13:45