Zagreb - Sisak
 
interni broj: 4074
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTO PROMET - Sisak
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet -
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
12:00
Velika Gorica 
12:17 
12:17
Vukovina 
12:25 
12:25
Mraclin 
12:27 
12:27
Buševec 
12:31 
12:31
Ogulinec 
12:33 
12:33
Vukojevac 
12:36 
12:36
Pešćenica 
12:39 
12:39
Lekenik 
12:43 
12:43
Dužica 
12:48 
12:48
Žažina 
12:52 
12:52
Sela 
12:56 
12:56
Stupno 
12:59 
12:59
Odra 
13:02 
13:02
Sisak 
13:05