Zagreb - Sisak
 
interni broj: 4072
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTO PROMET - Sisak
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet -
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
20:30
Velika Gorica 
20:47 
20:47
Vukovina 
20:55 
20:55
Mraclin 
20:57 
20:57
Buševec 
21:01 
21:01
Ogulinec 
21:03 
21:03
Vukojevac 
21:06 
21:06
Pešćenica 
21:09 
21:09
Lekenik 
21:13 
21:13
Dužica 
21:18 
21:18
Žažina 
21:22 
21:22
Sela 
21:26 
21:26
Stupno 
21:29 
21:29
Odra 
21:32 
21:32
Sisak 
21:35