Zagreb - Sisak
 
interni broj: 4071
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTO PROMET - Sisak
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet -
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
18:30
Velika Gorica 
18:47 
18:47
Vukovina 
18:55 
18:55
Mraclin 
18:57 
18:57
Buševec 
19:01 
19:01
Ogulinec 
19:03 
19:03
Vukojevac 
19:06 
19:06
Pešćenica 
19:09 
19:09
Lekenik 
19:13 
19:13
Dužica 
19:18 
19:18
Žažina 
19:22 
19:22
Sela 
19:26 
19:26
Stupno 
19:29 
19:29
Odra 
19:32 
19:32
Sisak 
19:35