Zagreb - Sisak
 
interni broj: 4070
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTO PROMET - Sisak
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet -
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
17:30
Velika Gorica 
17:47 
17:47
Vukovina 
17:55 
17:55
Mraclin 
17:57 
17:57
Buševec 
18:01 
18:01
Ogulinec 
18:03 
18:03
Vukojevac 
18:06 
18:06
Pešćenica 
19:09 
19:09
Lekenik 
18:13 
18:13
Dužica 
18:18 
18:18
Žažina 
18:22 
18:22
Sela 
18:26 
18:26
Stupno 
18:29 
18:29
Odra 
18:32 
18:32
Sisak 
18:35