Zagreb - Sarajevo
 
interni broj: 3647
način prijevoza: autobus
prijevoznik: CROATIA-BUS - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
12:30
Bosanska Gradiška 
14:52 
14:52
Nova Topola 
15:05 
15:05
Laktaši 
15:25 
15:25
Banja Luka 
15:50 
15:55
Jajce 
17:25 
17:30
Vinac 
17:47 
17:47
Torlakovac 
17:55 
17:55
Babino Selo 
18:03 
18:03
Donji Vakuf 
18:15 
18:20
Turbe 
18:55 
18:55
Travnik 
19:05 
19:10
Vitez 
19:25 
19:25
Busovača 
19:40 
19:40
Brestovsko 
19:58 
19:58
Kiseljak 
20:10 
20:15
Han Ploča 
20:25 
20:25
Ilidža 
20:43 
20:43
Sarajevo 
20:55