popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
3647
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
CROATIA-BUS - Zagreb
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
12:30 
Bosanska Gradiška 
14:52 
14:52 
Nova Topola 
15:05 
15:05 
Laktaši 
15:25 
15:25 
Banja Luka 
15:50 
15:55 
Jajce 
17:25 
17:30 
Vinac 
17:47 
17:47 
Torlakovac 
17:55 
17:55 
Babino Selo 
18:03 
18:03 
Donji Vakuf 
18:15 
18:20 
Turbe 
18:55 
18:55 
Travnik 
19:05 
19:10 
Vitez 
19:25 
19:25 
Busovača 
19:40 
19:40 
Brestovsko 
19:58 
19:58 
Kiseljak 
20:10 
20:15 
Han Ploča 
20:25 
20:25 
Ilidža 
20:43 
20:43 
Sarajevo 
20:55 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije