popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
3646
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
CROATIA-BUS - Zagreb
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
06:30 
Bosanska Gradiška 
08:52 
08:52 
Nova Topola 
09:05 
09:05 
Laktaši 
09:30 
09:30 
Banja Luka 
09:55 
09:55 
Rekavica 
10:17 
10:17 
Krupa 
10:26 
10:26 
Bočac Most 
10:37 
10:37 
Crna Reka 
10:53 
10:53 
Barevo 
11:05 
11:05 
Podmilačje 
11:15 
11:15 
Jajce 
11:30 
11:30 
Vinac 
11:47 
11:47 
Torlakovac 
11:55 
11:55 
Babino Selo 
12:05 
12:05 
Donji Vakuf 
12:15 
12:15 
Turbe 
12:50 
12:50 
Travnik 
13:05 
13:05 
Vitez 
13:20 
13:20 
Busovača 
13:35 
13:35 
Brestovsko 
13:53 
13:53 
Kiseljak 
14:10 
14:10 
Han Ploča 
14:20 
14:20 
Ilidža 
14:38 
14:38 
Sarajevo 
14:50 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije