Zagreb - Rovinj
 
interni broj: 54
način prijevoza: autobus
prijevoznik: CROATIA-BUS - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
08:00
Karlovac 
08:55 
08:55
Bosiljevo 
09:25 
09:25
Bosanci 
09:30 
09:30
Zdihovo 
09:35 
09:35
Severin na Kupi 
09:40 
09:40
Nadvučnik 
09:45 
09:45
Stubica 
09:50 
09:50
Delnice 
10:15 
10:15
Rijeka 
11:00 
11:15
Opatija 
11:30 
11:30
Ičići 
11:35 
11:35
Ika 
11:37 
11:37
Lovran 
11:41 
11:41
Medveja 
11:45 
11:45
Mošćenička Draga 
11:49 
11:49
Brseč 
11:51 
11:51
Zagorje 
12:00 
12:00
Vršak 
12:10 
12:10
Plomin 
12:15 
12:15
Vozilići 
12:20 
12:20
Strmac 
12:25 
12:25
Labin 
12:30 
12:30
Raša 
12:35 
12:35
Raša Most 
12:40 
12:40
Barban 
12:45 
12:45
Hreljin 
12:50 
12:50
Prodol 
12:55 
12:55
Marčana 
13:00 
13:00
Loborika 
13:05 
13:05
Pula 
13:20 
13:30
Vodnjan 
13:35 
13:35
Bale 
13:55 
13:55
Rovinj 
14:15