Zagreb - Rijeka
 
interni broj: 52
način prijevoza: autobus
prijevoznik: CROATIA-BUS - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
05:30
Karlovac 
06:25 
06:25
Bosiljevo 
06:46 
06:46
Bosanci 
06:51 
06:51
Zdihovo 
06:55 
06:55
Severin na Kupi 
07:00 
07:00
Nadvučnik 
07:08 
07:08
Stubica 
07:12 
07:12
Delnice 
07:45 
07:45
Rijeka 
08:30