Zagreb - Prijedor
 
interni broj: 3535
način prijevoza: autobus
prijevoznik: PEPEKS - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet - sub -
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
09:00
Novska 
10:00 
10:00
Stara Gradiška (HR-BIH) 
11:00 
11:00
Bosanska Gradiška (BIH-HR) 
11:05 
11:05
Bosanska Gradiška 
11:10 
11:10
Nova Topola 
11:25 
11:25
Laktaši 
11:45 
11:45
Banja Luka 
12:00 
12:00
Prijedor 
13:00