Zagreb - Podgorica
 
interni broj: 1092
način prijevoza: autobus
prijevoznik: BOŽUR - Podgorica
prometuje: do daljnjeg
dani: ned -
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
18:00
Karlovac 
18:45 
18:45
Zadar 
22:45 
22:45
Vodice 
23:59 
23:59
Šibenik 
00:15 
00:15
Trogir 
01:15 
01:15
Split 
01:45 
01:45
Makarska 
03:15 
03:15
Ploče 
04:15 
04:15
Dubrovnik 
05:45 
05:45
Sutorina 
06:40 
06:40
Herceg Novi 
07:00 
07:00
Kotor 
08:00 
08:00
Tivat 
08:15 
08:15
Budva 
08:40 
08:40
Petrovac (MNE) 
09:00 
09:00
Podgorica 
10:00