Zagreb - Neum
 
interni broj: 3673
način prijevoza: autobus
prijevoznik: PANORAMABUS - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
13:55
Stara Gradiška (HR-BIH) 
15:25 
15:25
Bosanska Gradiška (BIH-HR) 
15:40 
15:40
Kupres 
18:40 
18:40
Šuica 
19:00 
19:00
Livno 
19:25 
19:25
Tomislavgrad 
20:10 
20:10
Posušje 
20:40 
20:40
Grude 
21:00 
21:00
Ljubuški 
21:30 
21:30
Međugorje 
21:40 
21:40
Čitluk 
21:45 
21:45
Mostar 
22:20 
22:20
Čapljina 
23:00 
23:00
Doljani (BIH-HR) 
23:10 
23:10
Metković (HR-BIH) 
23:25 
23:25
Klek (HR-BIH) 
23:55 
23:55
Neum 1 (BIH-HR) 
00:05 
00:05
Neum 
00:10