Zagreb - Neum
 
interni broj: 3671
način prijevoza: autobus
prijevoznik: PANORAMABUS - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
22:30
Stara Gradiška (HR-BIH) 
00:15 
00:15
Bosanska Gradiška (BIH-HR) 
00:30 
00:30
Brišnik 
05:00 
05:00
Vranić 
05:30 
05:30
Kočerin 
05:45 
05:45
Knešpolje 
06:10 
06:10
Buna 
06:35 
06:50
Žitomislići 
07:10 
07:10
Bijakovići 
07:30 
07:30
Tasovčići 
07:50 
07:50
Domanovići 
08:00 
08:00
Neum 
09:10