Zagreb - Imotski
 
interni broj: 4885
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet - sub -
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
22:00
Plitvička Jezera 
23:45 
00:00
Korenica 
00:25 
00:25
Udbina 
00:55 
00:55
Knin 
02:25 
02:25
Sinj 
03:25 
03:25
Cista Provo 
04:10 
04:10
Lovreć 
04:15 
04:15
Krivodol 
04:30 
04:30
Imotski 
04:45