Zagreb - Imotski
 
interni broj: 4884
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOPODUZEĆE Z - Imotski
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
09:30
Split 
14:30 
14:45
Dugi Rat 
15:15 
15:15
Omiš 
15:22 
15:22
Dubci 
15:42 
15:42
Zadvarje 
15:55 
15:55
Šestanovac 
16:00 
16:00
Cista Provo 
16:10 
16:10
Lovreć 
16:15 
16:15
Krivodol 
16:30 
16:30
Imotski 
16:45