Zagreb - Dubrovnik
 
interni broj: 41
način prijevoza: autobus
prijevoznik: CROATIA-BUS - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
21:00
Karlovac 
21:55 
21:55
Split 
02:35 
02:35
Makarska 
03:45 
03:45
Ploče 
04:45 
04:45
Opuzen 
05:10 
05:10
Metković 
05:20 
05:20
Opuzen 
05:30 
05:30
Klek (HR-BIH) 
05:40 
05:40
Ston (raskršće) 
05:57 
05:57
Slano 
06:07 
06:07
Trsteno 
06:17 
06:17
Orašac 
06:19 
06:19
Zaton Veli 
06:21 
06:21
Zaton Mali 
06:26 
06:26
Dubrovnik 
06:45