popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
3952
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
07:30 
Karlovac 
08:20 
08:20 
Slunj 
09:10 
09:10 
Plitvička Jezera 
09:45 
09:45 
Korenica 
10:05 
10:05 
Udbina 
10:40 
10:40 
Gračac 
11:05 
11:05 
Obrovac 
11:45 
11:45 
Zadar 
12:30 
12:45 
Sukošan 
12:55 
12:55 
Biograd na moru 
13:15 
13:15 
Pirovac 
13:45 
13:45 
Vodice 
14:00 
14:00 
Šibenik 
14:20 
14:20 
Primošten 
14:50 
14:50 
Trogir 
15:20 
15:20 
Split 
16:00 
16:15 
Makarska 
17:15 
17:15 
Tučepi 
17:23 
17:23 
Podgora 
17:28 
17:28 
Igrane 
17:45 
17:45 
Živogošća 
17:50 
17:50 
Duba 
17:56 
17:56 
Drvenik 
18:02 
18:02 
Zaostrog 
18:08 
18:08 
Gradac 
18:15 
18:15 
Baćina 
18:23 
18:23 
Ploče 
18:30 
18:30 
Opuzen 
18:45 
18:45 
Metković 
19:00 
19:00 
Ston 
19:25 
19:25 
Slano 
19:35 
19:35 
Trsteno 
19:53 
19:53 
Orašac 
20:05 
20:05 
Zaton 
20:15 
20:15 
Dubrovnik 
20:30 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije