Zagreb - Dubrovnik
 
interni broj: 3952
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
07:30
Karlovac 
08:20 
08:20
Slunj 
09:10 
09:10
Plitvička Jezera 
09:45 
09:45
Korenica 
10:05 
10:05
Udbina 
10:40 
10:40
Gračac 
11:05 
11:05
Obrovac 
11:45 
11:45
Zadar 
12:30 
12:45
Sukošan 
12:55 
12:55
Biograd na moru 
13:15 
13:15
Pirovac 
13:45 
13:45
Vodice 
14:00 
14:00
Šibenik 
14:20 
14:20
Primošten 
14:50 
14:50
Trogir 
15:20 
15:20
Split 
16:00 
16:15
Makarska 
17:15 
17:15
Tučepi 
17:23 
17:23
Podgora 
17:28 
17:28
Igrane 
17:45 
17:45
Živogošća 
17:50 
17:50
Duba 
17:56 
17:56
Drvenik 
18:02 
18:02
Zaostrog 
18:08 
18:08
Gradac 
18:15 
18:15
Baćina 
18:23 
18:23
Ploče 
18:30 
18:30
Opuzen 
18:45 
18:45
Metković 
19:00 
19:00
Ston 
19:25 
19:25
Slano 
19:35 
19:35
Trsteno 
19:53 
19:53
Orašac 
20:05 
20:05
Zaton 
20:15 
20:15
Dubrovnik 
20:30