popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
39
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
CROATIA-BUS - Zagreb
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
19:00 
Karlovac 
19:55 
19:55 
Zadar 
22:45 
22:45 
Biograd na moru 
23:15 
23:15 
Šibenik 
00:00 
00:00 
Split 
01:35 
01:35 
Makarska 
02:45 
02:45 
Ploče 
03:45 
03:45 
Opuzen 
04:10 
04:10 
Metković 
04:20 
04:20 
Opuzen 
04:30 
04:30 
Klek (HR-BIH) 
04:40 
04:40 
Ston (raskršće) 
04:57 
04:57 
Slano 
05:07 
05:07 
Trsteno 
05:17 
05:17 
Orašac 
05:19 
05:19 
Zaton Veli 
05:21 
05:21 
Zaton Mali 
05:26 
05:26 
Dubrovnik 
05:45 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije