Zagreb - Dubrovnik
 
interni broj: 39
način prijevoza: autobus
prijevoznik: CROATIA-BUS - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
19:00
Karlovac 
19:55 
19:55
Zadar 
22:45 
22:45
Biograd na moru 
23:15 
23:15
Šibenik 
00:00 
00:00
Split 
01:35 
01:35
Makarska 
02:45 
02:45
Ploče 
03:45 
03:45
Opuzen 
04:10 
04:10
Metković 
04:20 
04:20
Opuzen 
04:30 
04:30
Klek (HR-BIH) 
04:40 
04:40
Ston (raskršće) 
04:57 
04:57
Slano 
05:07 
05:07
Trsteno 
05:17 
05:17
Orašac 
05:19 
05:19
Zaton Veli 
05:21 
05:21
Zaton Mali 
05:26 
05:26
Dubrovnik 
05:45