Zagreb - Drniš
 
interni broj: 170
način prijevoza: autobus
prijevoznik: INES TOURS - Drniš
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
16:00
Karlovac 
16:45 
16:45
Slunj 
17:40 
17:40
Plitvička Jezera 
18:30 
18:30
Korenica 
18:45 
18:45
Udbina 
19:15 
19:15
Gračac 
19:45 
19:45
Knin 
20:35 
20:35
Oklaj 
20:50 
20:50
Drniš 
21:00