Zagreb - Desinić
 
interni broj: 33
način prijevoza: autobus
prijevoznik: CROATIA-BUS - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
14:30
Črnomerec 
14:42 
14:42
Vrapče 
14:45 
14:45
Podsused 
14:51 
14:51
Zaprešić Most 
14:54 
14:54
Pojatno (raskršće) 
15:02 
15:02
Kupljenovo (raskršće) 
15:04 
15:04
Luka (raskršće) 
15:06 
15:06
Žeinci (raskršće) 
15:08 
15:08
Gubaševo P.st. 
15:12 
15:12
Gredice 
15:16 
15:16
Gubaševo (raskršće) 
15:18 
15:18
Goripić 
15:23 
15:23
Dubrovčan I 
15:27 
15:27
Dubrovčan II 
15:29 
15:29
Mihalić 
15:31 
15:31
Tuheljske Toplice 
15:34 
15:34
Tuhelj 
15:37 
15:40
Ratkajev uv. 
15:43 
15:43
Velika Horvatska 
15:50 
15:50
Matinci 
15:53 
15:53
Stipernica 
15:59 
15:59
Sopot 
16:05 
16:05
Vinagora 
16:08 
16:08
Dubravica 
16:10 
16:10
Gabor I 
16:13 
16:13
Desinić 
16:18