Zagreb - Čakovec
 
interni broj: 3786
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet -
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
11:00
Sv. Ivan Zelina 
11:40 
11:40
Hrastje 
11:45 
11:45
Komin 
11:49 
11:49
Mirkovec 
11:53 
11:53
Jarek Jales 
11:55 
11:55
Breznica 
11:58 
11:58
Breznički Hum 
12:05 
12:05
Paka 
12:10 
12:10
Novi Marof 
12:20 
12:20
Presečno 
12:25 
12:25
Lužan Biškupečki 
12:29 
12:29
Varaždin Breg 
12:30 
12:30
Turčin 
12:35 
12:35
Varaždin 
12:45 
13:00
Pušćine 
13:11 
13:11
Nedelišće 
13:16 
13:16
Čakovec 
13:25