Zagreb - Čakovec
 
interni broj: 3781
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
18:30
Sesvete 
18:49 
18:49
Soblinec 
18:56 
18:56
Belovar 
18:59 
18:59
Goričica 
19:03 
19:03
Donja Zelina 
19:06 
19:06
Blažev Dol 
19:11 
19:11
Sv. Ivan Zelina 
19:15 
19:15
Hrastje 
19:18 
19:18
Komin 
19:22 
19:22
Mirkovec 
19:26 
19:26
Breznica 
19:30 
19:30
Breznički Hum 
19:37 
19:37
Paka 
19:41 
19:41
Novi Marof 
19:50 
19:50
Presečno 
19:55 
19:55
Lužan Biškupečki 
19:59 
19:59
Varaždin Breg 
20:00 
20:00
Turčin 
20:05 
20:05
Varaždin 
20:15 
20:15
Kuršanec 
20:21 
20:21
Pušćine 
20:26 
20:26
Nedelišće 
20:33 
20:33
Čakovec 
20:40