Zagreb - Čakovec
 
interni broj: 3780
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet - sub -
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
14:45
Sesvete 
15:04 
15:04
Soblinec 
15:11 
15:11
Belovar 
15:14 
15:14
Donja Zelina 
15:19 
15:19
Sv. Ivan Zelina 
15:27 
15:27
Hrastje 
15:31 
15:31
Komin 
63:00 
63:00
Mirkovec 
15:40 
15:40
Breznica 
15:45 
15:45
Breznički Hum 
15:59 
15:59
Paka 
16:06 
16:06
Novi Marof 
16:10 
16:10
Presečno 
16:17 
16:17
Lužan Biškupečki 
16:20 
16:20
Varaždin Breg 
16:23 
16:23
Turčin 
16:27 
16:27
Varaždin 
16:39 
16:39
Kuršanec 
16:43 
16:43
Pušćine 
16:46 
16:46
Nedelišće 
16:50 
16:50
Čakovec 
16:55