popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
3790
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Zagreb 
 
13:45 
Sesvete 
14:03 
14:03 
Soblinec 
14:09 
14:09 
Belovar 
14:13 
14:13 
Goričica 
14:16 
14:16 
Donja Zelina 
14:19 
14:19 
Blažev Dol 
14:20 
14:20 
Sv. Ivan Zelina 
14:25 
14:25 
Hrastje 
14:30 
14:30 
Komin 
14:34 
14:34 
Mirkovec 
14:36 
14:36 
Breznica 
14:46 
14:46 
Breznički Hum 
14:50 
14:50 
Paka 
14:55 
14:55 
Novi Marof 
15:05 
15:05 
Presečno 
15:09 
15:09 
Varaždin Breg 
15:15 
15:15 
Turčin 
15:20 
15:20 
Varaždin 
15:30 
15:40 
Kuršanec 
15:46 
15:46 
Pušćine 
15:50 
15:50 
Nedelišće 
15:55 
15:55 
Čakovec 
16:05 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije