Zadar - Zrenjanin
 
interni broj: 76
način prijevoza: autobus
prijevoznik: CONTUS - Zadar
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Zadar 
 
07:00
Benkovac 
07:37 
07:37
Obrovac 
08:05 
08:05
Gračac 
08:30 
08:30
Udbina 
09:00 
09:00
Korenica 
09:25 
09:45
Plitvička Jezera 
10:05 
10:05
Slunj 
10:35 
10:35
Vojnić 
11:25 
11:25
Gvozd 
11:40 
11:40
Glina 
12:05 
12:05
Petrinja 
12:35 
12:35
Sisak 
12:50 
13:10
Popovača 
13:32 
13:32
Bajakovo (HR-SRB) 
16:10 
16:30
Šid 
16:45 
16:45
Sremska Mitrovica 
17:15 
17:15
Beograd 
18:10 
18:30
Zrenjanin 
19:30