popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
76
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
CONTUS - Zadar
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Zadar 
 
07:00 
Benkovac 
07:37 
07:37 
Obrovac 
08:05 
08:05 
Gračac 
08:30 
08:30 
Udbina 
09:00 
09:00 
Korenica 
09:25 
09:45 
Plitvička Jezera 
10:05 
10:05 
Slunj 
10:35 
10:35 
Vojnić 
11:25 
11:25 
Gvozd 
11:40 
11:40 
Glina 
12:05 
12:05 
Petrinja 
12:35 
12:35 
Sisak 
12:50 
13:10 
Popovača 
13:32 
13:32 
Bajakovo (HR-SRB) 
16:10 
16:30 
Šid 
16:45 
16:45 
Sremska Mitrovica 
17:15 
17:15 
Beograd 
18:10 
18:30 
Zrenjanin 
19:30 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije