popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
4509
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
JELINAK - Zagreb
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Zadar 
 
12:40 
Šibenik 
13:55 
13:55 
Trogir 
14:45 
14:45 
Split 
15:15 
15:15 
Tomislavgrad 
17:05 
17:05 
Vitez 
20:05 
20:05 
Zenica 
20:50 
20:50 
Žepče 
21:30 
21:30 
Maglaj 
21:45 
21:45 
Usora Žabljak 
22:15 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije