Zadar - Usora Žabljak
 
interni broj: 4509
način prijevoza: autobus
prijevoznik: JELINAK - Zagreb
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Zadar 
 
12:40
Šibenik 
13:55 
13:55
Trogir 
14:45 
14:45
Split 
15:15 
15:15
Tomislavgrad 
17:05 
17:05
Vitez 
20:05 
20:05
Zenica 
20:50 
20:50
Žepče 
21:30 
21:30
Maglaj 
21:45 
21:45
Usora Žabljak 
22:15