popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
64
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
CONTUS - Zadar
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Zadar 
 
15:00 
Sukošan 
 
 
Sv. Filip i Jakov 
 
 
Biograd na moru 
15:30 
15:30 
Pakoštane (raskršće) 
15:40 
15:40 
Drage (Pakoštane) 
 
 
Pirovac (raskršće) 
15:50 
15:50 
Vodice 
16:05 
16:05 
Šibenik 
16:20 
16:20 
Primošten 
17:00 
17:00 
Rogoznica (raskršće) 
 
 
Podorljak 
 
 
Marina 
17:20 
17:20 
Trogir 
17:30 
17:30 
Solin 
 
 
Split 
18:05 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije