Zadar - Split
 
interni broj: 62
način prijevoza: autobus
prijevoznik: CONTUS - Zadar
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Zadar 
 
07:00
Sukošan 
 
Sv. Filip i Jakov 
 
Biograd na moru 
07:30 
07:30
Pakoštane (raskršće) 
07:40 
07:40
Drage (Pakoštane) 
 
Pirovac (raskršće) 
07:50 
07:50
Vodice 
08:05 
08:05
Šibenik 
08:20 
08:20
Primošten 
09:00 
09:00
Rogoznica (raskršće) 
 
Podorljak 
 
Marina 
09:20 
09:20
Trogir 
09:30 
09:30
Solin 
 
Split 
10:05