popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
3
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
PUNTAMIKA LINE - Zadar
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Zadar 
 
07:30 
Sukošan 
07:45 
07:45 
Sv. Filip i Jakov 
08:00 
08:00 
Biograd na moru 
08:10 
08:10 
Pakoštane 
08:15 
08:15 
Drage 
08:25 
08:25 
Pirovac 
08:35 
08:35 
Tisino (raskršće) 
08:40 
08:40 
Vodice 
08:50 
08:50 
Šibenik 
09:20 
09:20 
Brodarica 
09:30 
09:30 
Grebaštica 
09:40 
09:40 
Primošten 
09:55 
09:55 
Rogoznica 
10:00 
10:00 
Podorljak 
10:10 
10:10 
Marina 
10:20 
10:20 
Trogir 
10:30 
10:30 
Solin 
10:50 
10:50 
Split 
11:00 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije