Zadar - Split
 
interni broj: 3
način prijevoza: autobus
prijevoznik: PUNTAMIKA LINE - Zadar
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Zadar 
 
07:30
Sukošan 
07:45 
07:45
Sv. Filip i Jakov 
08:00 
08:00
Biograd na moru 
08:10 
08:10
Pakoštane 
08:15 
08:15
Drage 
08:25 
08:25
Pirovac 
08:35 
08:35
Tisino (raskršće) 
08:40 
08:40
Vodice 
08:50 
08:50
Šibenik 
09:20 
09:20
Brodarica 
09:30 
09:30
Grebaštica 
09:40 
09:40
Primošten 
09:55 
09:55
Rogoznica 
10:00 
10:00
Podorljak 
10:10 
10:10
Marina 
10:20 
10:20
Trogir 
10:30 
10:30
Solin 
10:50 
10:50
Split 
11:00