Wien - Ilok
 
interni broj: 1098
način prijevoza: autobus
prijevoznik: GLOBTOUR - Međugorje
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - pet -
STANICA
DOL.
POL.
Wien 
 
17:30
Spielfeld 
20:15 
20:15
Šentilj 
20:30 
20:30
Zavrč 
21:15 
21:15
Dubrava Križovljanska (HR-SLO) 
21:30 
21:30
Koprivnica 
22:40 
22:40
Virje 
23:15 
23:15
Đurđevac 
23:20 
23:20
Pitomača 
23:35 
23:35
Virovitica 
23:55 
23:55
Slatina (HR) 
00:25 
00:25
Orahovica (HR) 
00:50 
00:50
Našice 
01:10 
01:10
Đakovo 
01:45 
01:45
Čepin 
02:10 
02:10
Osijek 
02:20 
02:20
Borovo 
02:50 
02:50
Vukovar 
03:00 
03:00
Opatovac 
03:25 
03:25
Šarengrad 
03:35 
03:35
Ilok 
03:45