popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
1098
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
GLOBTOUR - Međugorje
prometuje:
do daljnjeg
dani:
pon - pet -
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Wien 
 
17:30 
Spielfeld 
20:15 
20:15 
Šentilj 
20:30 
20:30 
Zavrč 
21:15 
21:15 
Dubrava Križovljanska (HR-SLO) 
21:30 
21:30 
Koprivnica 
22:40 
22:40 
Virje 
23:15 
23:15 
Đurđevac 
23:20 
23:20 
Pitomača 
23:35 
23:35 
Virovitica 
23:55 
23:55 
Slatina (HR) 
00:25 
00:25 
Orahovica (HR) 
00:50 
00:50 
Našice 
01:10 
01:10 
Đakovo 
01:45 
01:45 
Čepin 
02:10 
02:10 
Osijek 
02:20 
02:20 
Borovo 
02:50 
02:50 
Vukovar 
03:00 
03:00 
Opatovac 
03:25 
03:25 
Šarengrad 
03:35 
03:35 
Ilok 
03:45 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije