Vukovar - Salzburg
 
interni broj: 4475
način prijevoza: autobus
prijevoznik: MERIDIJAN - Vinkovci
prometuje: do daljnjeg
dani: čet - ned -
STANICA
DOL.
POL.
Vukovar 
 
08:50
Osijek 
09:35 
09:35
Đakovo 
10:20 
10:20
Vinkovci 
11:00 
11:00
Županja 
11:30 
11:30
Slavonski Brod 
12:30 
12:30
Zagreb 
15:00 
15:00
Macelj (HR-SLO) 
15:45 
15:45
Gruškovlje (SLO-HR) 
16:15 
16:15
Šentilj (SLO-A) 
17:15 
17:15
Spielfeld (A-SLO) 
17:45 
17:45
Graz 
18:35 
18:35
Leoben 
19:15 
19:15
Linz 
21:10 
21:10
Wels 
21:50 
21:50
Salzburg 
00:00