popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
3645
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
CROATIA-BUS - Zagreb
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Vir 
 
13:30 
Privlaka 
13:40 
13:40 
Grbići 
13:45 
13:45 
Glavanci 
13:47 
13:47 
Nin 
13:50 
13:50 
Zaton 
13:55 
13:55 
Petričane (raskršće) 
14:00 
14:00 
Kožino 
14:05 
14:05 
Zadar 
14:30 
14:30 
Korenica 
16:10 
16:10 
Borje 
16:25 
16:25 
Plitvička Jezera 
16:45 
16:45 
Slušnica 
17:10 
17:10 
Slunj 
17:25 
17:25 
Karlovac 
18:15 
18:15 
Zagreb 
19:00 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije