Vinkovci - Pula
 
interni broj: 3563
način prijevoza: autobus
prijevoznik: POLET - Vinkovci
prometuje: do daljnjeg
dani: uto - pet -
STANICA
DOL.
POL.
Vinkovci 
 
19:00
Đakovo 
19:45 
19:50
Velika Kopanica 
20:10 
20:10
Slavonski Brod 
20:40 
20:50
Zagreb 
23:00 
23:10
Rijeka 
01:40 
01:50
Pazin 
02:40 
02:45
Poreč 
03:35 
03:40
Rovinj 
04:10 
04:15
Vodnjan 
04:35 
04:35
Fažana 
04:45 
04:45
Pula 
05:00