popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
1105
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
GLOBTOUR - Međugorje
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Vinkovci 
 
19:30 
Vukovar 
20:00 
20:00 
Osijek 
20:40 
20:40 
Đakovo 
21:10 
21:10 
Slavonski Brod 
22:00 
22:00 
Slavonski Brod (HR-BIH) 
22:05 
22:05 
Bosanski Brod (BIH-HR) 
22:15 
22:15 
Maglaj 
00:05 
00:05 
Žepče 
00:25 
00:25 
Zenica 
01:00 
01:00 
Kaonik 
01:10 
01:10 
Vitez 
01:25 
01:25 
Novi Travnik 
01:40 
01:40 
Travnik 
02:00 
02:00 
Donji Vakuf 
02:40 
02:40 
Bugojno 
02:50 
02:50 
Kupres 
03:20 
03:20 
Šuica 
03:35 
03:35 
Livno 
04:00 
04:00 
Tomislavgrad 
04:40 
04:40 
Posušje 
05:10 
05:10 
Grude 
05:25 
05:25 
Ljubuški 
05:50 
05:50 
Međugorje 
06:00 
06:00 
Čitluk 
06:15 
06:15 
Mostar 
07:00 
07:00 
Čaplja 
07:30 
07:30 
Doljani 
07:40 
07:40 
Metković 
07:50 
07:50 
Klek 
08:20 
08:20 
Neum 1 (BIH-HR) 
08:25 
08:25 
Neum 
08:30 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije