Vinkovci - Neum
 
interni broj: 1105
način prijevoza: autobus
prijevoznik: GLOBTOUR - Međugorje
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Vinkovci 
 
19:30
Vukovar 
20:00 
20:00
Osijek 
20:40 
20:40
Đakovo 
21:10 
21:10
Slavonski Brod 
22:00 
22:00
Slavonski Brod (HR-BIH) 
22:05 
22:05
Bosanski Brod (BIH-HR) 
22:15 
22:15
Maglaj 
00:05 
00:05
Žepče 
00:25 
00:25
Zenica 
01:00 
01:00
Kaonik 
01:10 
01:10
Vitez 
01:25 
01:25
Novi Travnik 
01:40 
01:40
Travnik 
02:00 
02:00
Donji Vakuf 
02:40 
02:40
Bugojno 
02:50 
02:50
Kupres 
03:20 
03:20
Šuica 
03:35 
03:35
Livno 
04:00 
04:00
Tomislavgrad 
04:40 
04:40
Posušje 
05:10 
05:10
Grude 
05:25 
05:25
Ljubuški 
05:50 
05:50
Međugorje 
06:00 
06:00
Čitluk 
06:15 
06:15
Mostar 
07:00 
07:00
Čaplja 
07:30 
07:30
Doljani 
07:40 
07:40
Metković 
07:50 
07:50
Klek 
08:20 
08:20
Neum 1 (BIH-HR) 
08:25 
08:25
Neum 
08:30