popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
3557
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
POLET - Vinkovci
prometuje:
do daljnjeg
dani:
uto - pet -
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Vinkovci 
 
20:40 
Slavonski Brod 
22:00 
22:10 
Karlovac 
01:40 
01:45 
Slunj 
02:31 
02:31 
Plitvička Jezera 
03:06 
03:06 
Udbina 
03:47 
03:47 
Gračac 
04:17 
04:17 
Obrovac 
04:42 
04:42 
Zadar 
05:20 
05:30 
Šibenik 
06:40 
06:50 
Trogir 
07:25 
07:30 
Split 
08:05 
08:15 
Omiš 
08:45 
08:45 
Makarska 
09:20 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije