Venezia - Medulin
 
interni broj: 10
način prijevoza: autobus
prijevoznik: FILS - Pula
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet - sub -
STANICA
DOL.
POL.
Venezia 
 
11:00
Mestre 
11:30 
11:30
Palmanova (Mercatone) 
13:00 
13:00
Trieste 
14:30 
14:30
Buzet 
15:30 
15:30
Pazin 
16:30 
16:30
Žminj 
16:50 
16:50
Vodnjan 
17:15 
17:15
Pula 
17:25 
17:25
Medulin 
17:35