popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
10
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
FILS - Pula
prometuje:
do daljnjeg
dani:
pon - uto - sri - čet - pet - sub -
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Venezia 
 
11:00 
Mestre 
11:30 
11:30 
Palmanova (Mercatone) 
13:00 
13:00 
Trieste 
14:30 
14:30 
Buzet 
15:30 
15:30 
Pazin 
16:30 
16:30 
Žminj 
16:50 
16:50 
Vodnjan 
17:15 
17:15 
Pula 
17:25 
17:25 
Medulin 
17:35 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije