Varaždin - Zagreb
 
interni broj: 3766
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet -
STANICA
DOL.
POL.
Varaždin 
 
10:50
Turčin 
11:00 
11:00
Varaždin Breg 
11:05 
11:05
Lužan Biškupečki 
11:06 
11:06
Presečno 
11:09 
11:09
Novi Marof 
11:15 
11:15
Paka 
11:20 
11:20
Breznički Hum 
11:30 
11:30
Breznica 
11:32 
11:32
Mirkovec 
11:39 
11:39
Komin 
11:43 
11:43
Hrastje 
11:47 
11:47
Sv. Ivan Zelina 
11:50 
11:50
Blažev Dol 
11:54 
11:54
Donja Zelina 
11:59 
11:59
Goričica 
12:02 
12:02
Belovar 
12:06 
12:06
Soblinec 
12:09 
12:09
Sesvete 
12:16 
12:16
Zagreb 
12:30