Varaždin - Zagreb
 
interni broj: 3762
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje: do daljnjeg
dani: pon - uto - sri - čet - pet -
STANICA
DOL.
POL.
Varaždin 
 
04:30
Turčin 
04:33 
04:35
Varaždin Breg 
04:40 
04:40
Lužan Biškupečki 
04:47 
04:47
Presečno 
04:51 
04:51
Novi Marof 
04:55 
04:55
Paka 
05:00 
05:00
Breznički Hum 
05:05 
05:05
Breznica 
05:07 
05:07
Mirkovec 
05:14 
05:14
Sv. Ivan Zelina 
05:25 
05:25
Sesvete 
05:41 
05:41
Zagreb 
06:00