Varaždin - Zagreb
 
interni broj: 3761
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Varaždin 
 
06:00
Turčin 
06:10 
06:10
Varaždin Breg 
06:15 
06:15
Lužan Biškupečki 
06:16 
06:16
Presečno 
06:19 
06:19
Novi Marof 
06:25 
06:25
Paka 
06:30 
06:30
Breznički Hum 
06:40 
06:40
Breznica 
06:42 
06:42
Mirkovec 
06:49 
06:49
Komin 
06:53 
06:53
Hrastje 
06:57 
06:57
Sv. Ivan Zelina 
07:00 
07:00
Blažev Dol 
07:04 
07:04
Donja Zelina 
07:09 
07:09
Goričica 
07:12 
07:12
Belovar 
07:16 
07:16
Soblinec 
07:19 
07:19
Sesvete 
07:26 
07:26
Dubrava (zagrebačka) 
07:39 
07:39
Zagreb 
07:45