popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
3761
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Varaždin 
 
06:00 
Turčin 
06:10 
06:10 
Varaždin Breg 
06:15 
06:15 
Lužan Biškupečki 
06:16 
06:16 
Presečno 
06:19 
06:19 
Novi Marof 
06:25 
06:25 
Paka 
06:30 
06:30 
Breznički Hum 
06:40 
06:40 
Breznica 
06:42 
06:42 
Mirkovec 
06:49 
06:49 
Komin 
06:53 
06:53 
Hrastje 
06:57 
06:57 
Sv. Ivan Zelina 
07:00 
07:00 
Blažev Dol 
07:04 
07:04 
Donja Zelina 
07:09 
07:09 
Goričica 
07:12 
07:12 
Belovar 
07:16 
07:16 
Soblinec 
07:19 
07:19 
Sesvete 
07:26 
07:26 
Dubrava (zagrebačka) 
07:39 
07:39 
Zagreb 
07:45 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije