popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
3811
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Varaždin 
 
22:45 
Novi Marof 
23:05 
23:05 
Breznički Hum 
23:20 
23:20 
Breznica 
23:25 
23:25 
Sv. Ivan Zelina 
23:45 
23:45 
Zagreb 
00:15 
00:30 
Karlovac 
01:20 
01:20 
Rijeka 
03:15 
03:30 
Opatija 
03:50 
03:50 
Labin 
05:00 
05:00 
Pula 
05:45 
06:00 
Rovinj 
06:45 
06:45 
Vrsar 
07:15 
07:15 
Poreč 
07:35 
07:35 
Novigrad 
08:05 
08:05 
Umag 
08:30 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije