popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
3817
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Varaždin 
 
09:30 
Novi Marof 
09:55 
09:55 
Zagreb 
10:55 
11:30 
Karlovac 
12:20 
12:20 
Slunj 
13:20 
13:20 
Plitvička Jezera 
13:50 
13:50 
Borje 
14:05 
14:20 
Korenica 
14:25 
14:25 
Gračac 
15:20 
15:20 
Obrovac 
15:50 
15:50 
Posedarje 
16:20 
16:20 
Zadar 
16:40 
16:45 
Sukošan 
17:00 
17:00 
Biograd mag. 
17:15 
17:15 
Pirovac 
17:40 
17:40 
Vodice 
17:50 
17:50 
Šibenik 
18:10 
18:15 
Primošten 
18:50 
18:50 
Rogoznica 
19:00 
19:00 
Marina 
19:10 
19:10 
Trogir 
19:25 
19:25 
Split 
20:00 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije