Varaždin - Split
 
interni broj: 3817
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Varaždin 
 
09:30
Novi Marof 
09:55 
09:55
Zagreb 
10:55 
11:30
Karlovac 
12:20 
12:20
Slunj 
13:20 
13:20
Plitvička Jezera 
13:50 
13:50
Borje 
14:05 
14:20
Korenica 
14:25 
14:25
Gračac 
15:20 
15:20
Obrovac 
15:50 
15:50
Posedarje 
16:20 
16:20
Zadar 
16:40 
16:45
Sukošan 
17:00 
17:00
Biograd mag. 
17:15 
17:15
Pirovac 
17:40 
17:40
Vodice 
17:50 
17:50
Šibenik 
18:10 
18:15
Primošten 
18:50 
18:50
Rogoznica 
19:00 
19:00
Marina 
19:10 
19:10
Trogir 
19:25 
19:25
Split 
20:00