Varaždin - Poreč
 
interni broj: 3755
način prijevoza: autobus
prijevoznik: AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje: do daljnjeg
dani: svaki dan
STANICA
DOL.
POL.
Varaždin 
 
13:30
Novi Marof 
13:55 
13:55
Zagreb 
14:55 
15:30
Karlovac 
16:20 
16:20
Pazin 
18:45 
18:45
Pula 
19:35 
19:40
Rovinj 
20:20 
20:20
Vrsar 
20:50 
20:50
Poreč 
21:10