popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
3755
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
AUTOBUSNI PROMET - Varaždin - u stečaju
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Varaždin 
 
13:30 
Novi Marof 
13:55 
13:55 
Zagreb 
14:55 
15:30 
Karlovac 
16:20 
16:20 
Pazin 
18:45 
18:45 
Pula 
19:35 
19:40 
Rovinj 
20:20 
20:20 
Vrsar 
20:50 
20:50 
Poreč 
21:10 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije