popis praznika po državama
linkovi na internet stranice
vi pitate, mi odgovaramo
neke cijene karata, dopunjuje se
tematske obavijesti
vozni redovi po stanicama

egzotična, daleka, advent, ...



 


interni broj:
4511
način prijevoza:
autobus
prijevoznik:
JELINAK - Zagreb
prometuje:
do daljnjeg
dani:
svaki dan
 
 
STANICA
DOL.
POL.
Usora Žabljak 
 
15:00 
Maglaj 
15:25 
15:25 
Zavidovići 
16:00 
16:00 
Žepče 
16:15 
16:15 
Zenica 
16:55 
16:55 
Vitez 
17:30 
17:30 
Travnik 
17:50 
17:50 
Donji Vakuf 
18:40 
18:40 
Bugojno 
19:00 
19:00 
Kupres 
19:25 
19:25 
Split 
22:15 
22:15 
Trogir 
22:45 
22:45 
Šibenik 
23:35 
23:35 
Zadar 
00:50 
 
NAPOMENA: Ne možemo garantirati da su informacije prikazane na ovoj stranici 100% točne. Opširnije